Kingspan Light + Air (KLA) nieuw lid Vexpan

Gepubliceerd op: 03 mei 2024

Vexpan heet Kingspan Light + Air (KLA) welkom als nieuw lid van Platform voor Parkeren Nederland. KLA is een beursgenoteerd bedrijf en wereldwijd actief op verschillende gebieden zoals watermanagementsystemen, isolatiepanelen, glasdakconstructies, klimaatinstallaties en rookbeheersingssystemen. In relatie met parkeren kunt u hen wellicht kennen van de mechanische ventilatie- en rookbeheersingssystemen, branddetectiesystemen, CO-/LPG-detectiesystemen, rook- en brandschermen alsmede overdrukinstallaties en vaste en beweegbare lamellen.

 

Stan Veldpaus, senior projectadviseur Rookbeheersingssystemen: Als Kingspan Light + Air willen wij vooral gevonden worden als kennispartner, die samen met de klant op zoek gaat naar de best passende oplossing. Naast veel vakkennis beschikken wij ook over een uitgebreid productfolio en, waarvoor van toepassing, de juiste
certificaten.

 

Onze mensen delen hun kennis en kunde niet alleen met onze klanten maar zijn ook actief in de diverse normcommissies en deskundigenpanels en worden ook ingehuurd voor het verzorgen van trainingen.

 

Nieuwbouw, renovatie, transformatie
Of het nu nieuwbouw, renovatie of transformatie betreft, in alle soorten projecten kunnen wij van toegevoegde waarde zijn. Onze ontwerpen kenmerken zich, naast normconformiteit, ook door originaliteit en creativiteit waarbij de wensen van de opdrachtgever, circulariteit en duurzaamheid centraal staan. We gaan altijd voor de best passende oplossing om het doel te verwezenlijken.

 

Waarom lid van Vexpan?
Wij merken dat wij nog onvoldoende worden “gevonden” en willen daarom zichtbaarder zijn voor de markt van parkeergarages, zodat wij onze kennis en producten zo breed mogelijk kunnen inzetten.

 

Contactpersoon Kingspan Light + Air
Wil je meer weten? Neem dan contact op met de contactpersoon Stan Veldpaus, senior Projectadviseur Rookbeheersingssystemen. Kijk ook op de ledenpagina.

 

https://www.kingspan.com/be/nl/

Tags

verenigingsnieuws nieuw lid

Meer nieuws

Amsterdamse Parkeergarage Marnix ontvangt ESPA Gold Award

Onlangs ontving de Amsterdamse parkeergarage Marnix onder de Singelgracht de ESPA Gold Award. De prijs werd toegekend vanwege de uitstekende naleving van moderne eisen voor een parkeergarage.

Lees meer

Kabinet presenteert Actieagenda Auto met aandacht voor elektrisch rijden

Minister van Infrastructuur en Waterstaat heeft de Actieagenda Auto ‘Toekomstperspectief Automobiliteit’ gepresenteerd. Met daarin ook aandacht voor elektrisch rijden en de uitdagingen rond laadinfrastructuur.

Lees meer

Vexpan verwelkomt nieuw lid Falco

Met trots verwelkomt Vexpan Falco als nieuw lid. Falco, een gerenommeerde producent van duurzaam buitenmeubilair en hoogwaardige fietsparkeersystemen, heeft meer dan 70 jaar ervaring in innovatieve oplossingen voor stedelijke omgevingen.  

Lees meer

Rechtbank vraagt wetgever naar wetgeving parkeerbelasting te kijken

Recent heeft de rechtbank Oost Brabant bij de behandeling van een bezwaar een opmerkelijke richting gekozen. Hiermee geeft de rechtbank een signaal af om maatwerk en vraagt de wetgever naar de wetgeving parkeerbelasting te kijken.

Lees meer

B&W Amstelveen: 'Betaald parkeren geen melkkoe'

Het parkeerbeleid in Amstelveen geen melkkoe, zo schrijft het college van Amstelveen in een raadsbrief. Het plan om betaald parkeren stapsgewijs in bijna heel de gemeente in te voeren, stuitte op weerstand van bewoners.

Lees meer

Gemeente Arnhem verwijdert dagelijks fietsen

Vanaf 2 januari 2025 gaat de gemeente Arnhem dagelijks fietsen verwijderen, als deze niet in een fietsenrek staan. Op beide pleinen geldt al een parkeerverbod voor fietsen. 'Parkeer je fiets daarom gratis in een fietsenrek of in bewaakte fietsenstallingen.'

Lees meer
1 2 3 55

Nog geen lid?

Word ook lid. Vele Vexpan voordelen:

  • Gratis naar Vexpan Nationaal Parkeercongres
  • Korting op diverse evenementen zoals de lunchbijeenkomsten
  • Kennis delen, netwerk opbouwen, meedenken aan het jaarprogramma en ervaring opdoen
Meer voordelen als lid