Parking Trend magazine 4/2024 met bijdragen bestuursleden Vexpan

Gepubliceerd op: 13 december 2024

Het decembernummer van Parking Trend magazine van EPA opent met een redactioneel commentaar van voormalig EPA-bestuurslid Jaime López de Aguilar. Die vertelt over de recente overstromingen in de regio Valencia en trekt enkele waardevolle lessen vanuit het perspectief van de parkeersector. Bovendien worden publicaties gedeeld van projecten waarbij Vexpan bestuursleden Peter Dingemans en Ties de Groot betrokken zijn.

 

[Parking Trend 4/2024]

 

Het jaar 2025 wordt een belangrijk jaar voor EPA, met de 21e European Parking Conference & Exhibition op 17-18 september in Brussel en de terugkeer van de tweejaarlijkse EPA Awards. Deze blijven gewijd aan het onder de aandacht brengen van innovatie op het gebied van slim parkeerbeheer en de manieren waarop de sector de toekomst van duurzame stedelijke mobiliteit helpt vormgeven. mobiliteit in heel Europa en daarbuiten.

 

Vexpan leden zijn dit jaar zeer actief geweest in verschillende van de EPA werkgroepen. Wilco van de Vosse (SHPV) in de nieuwe Werkgroep Handhaving. Vexpan bestuurslid Peter Dingemans is betrokken bij de publicatie van de EPA Fire Safety Advice Toolbox. Verder is Vexpan bestuurslid Ties de Groot een van de auteurs van de baanbrekende Parking Data Essentials-serie. Beide projecten worden onder de aandacht gebracht in deze editie van Parking Trend.

 

Download Parking Trend 4/2024

 

Meer informatie
> SHPV
> EPA

Tags

EPA Parking Trend Europese samenwerking

Meer nieuws

Kabinet presenteert Actieagenda Auto met aandacht voor elektrisch rijden

Minister van Infrastructuur en Waterstaat heeft de Actieagenda Auto ‘Toekomstperspectief Automobiliteit’ gepresenteerd. Met daarin ook aandacht voor elektrisch rijden en de uitdagingen rond laadinfrastructuur.

Lees meer

Rechtbank vraagt wetgever naar wetgeving parkeerbelasting te kijken

Recent heeft de rechtbank Oost Brabant bij de behandeling van een bezwaar een opmerkelijke richting gekozen. Hiermee geeft de rechtbank een signaal af om maatwerk en vraagt de wetgever naar de wetgeving parkeerbelasting te kijken.

Lees meer

B&W Amstelveen: 'Betaald parkeren geen melkkoe'

Het parkeerbeleid in Amstelveen geen melkkoe, zo schrijft het college van Amstelveen in een raadsbrief. Het plan om betaald parkeren stapsgewijs in bijna heel de gemeente in te voeren, stuitte op weerstand van bewoners.

Lees meer

Parking Trend magazine 4/2024 met bijdragen bestuursleden Vexpan

Het decembernummer van Parking Trend magazine van EPA deelt publicaties waarbij Vexpan bestuursleden Peter Dingemans en Ties de Groot betrokken zijn: EPA Fire Safety Advice Toolbox en Parking Data Essentials-serie.

Lees meer

Scanauto's niet meer ingezet voor opsporen gestolen auto's Amsterdam

De data die scanauto's verzamelen wordt definitief niet meer gebruikt voor de opsporing van gestolen auto's in Amsterdam. De werkwijze leidde tot privacyschendingen en er zijn geen bruikbare alternatieven.

Lees meer

Wegslepen van auto’s wezenlijk onderdeel parkeerregulering

Het slepen van voertuigen in niet-fiscale situaties is een wezenlijk onderdeel van een goede parkeerregulering. Dit kan teniet gedaan worden door foutgeparkeerde voertuigen. Hoe pas je dit toe in tijden van toenemende parkeerdruk?

Lees meer
1 2 3 44

Op de hoogte blijven?

Wil je op de hoogte blijven van onze nieuwsberichten? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief. Of volg ons op onze sociale media.

Ja, stuur mij de nieuwsbrief