Parking Trend magazine 3/2025

Gepubliceerd op: 01 september 2025

In het septembernummer van Parking Trend International magazine blikt Theo Thuis (Q-Park) in zijn redactioneel artikel  terug op het invloedrijke voorzitterschap van Nigel Williams en de overgang naar een nieuw tijdperk voor de EPA. Hij belicht de vooruitgang die onder Williams’ leiding is geboekt, van het versterken van de fundamenten van de EPA tot het stimuleren van digitale innovatie. Terwijl de vereniging de volgende pagina omslaat, schetst Theo de prioriteiten die het volgende hoofdstuk van de EPA zullen vormen.

 

[Parking Trend International 3/2025]

 

Het hoofdartikel gaat over de 21e European Parking Conference & Exhibition – het toonaangevende evenement waar parkeer- en mobiliteitsprofessionals samenkomen om de toekomst van onze sector vorm te geven. De editie van dit jaar is niet alleen bedoeld om te leren, maar ook voor actieve deelname, debat en uitwisseling.

 

In dit nummer vindt u transcripties van exclusieve gesprekken bij de open haard met Laurence A. Bannerman, Theo Thuis en Philip De Brabanter, afkomstig uit korte video’s die nu beschikbaar zijn op het nieuwe YouTube-kanaal van EPA, waarin zij hun visie op de conferentie geven.

 

Tot slot vindt u een mix van parkeernieuws, deskundige perspectieven en de laatste updates – van afspraken en overgangen tot aankomende evenementen – om u op de hoogte en geïnspireerd te houden.

 

Download Parking Trend 3/2025

 

Meer informatie
> EPA

Tags

EPA Parking Trend Europese samenwerking

Meer nieuws

Leiden presenteert evaluatie autoparkeren binnenstad

Leiden publiceert de evaluatie van het parkeerbeleid in de binnenstad. Wat betekent dit voor gemeenten en waarom leidt parkeren elders tot meer discussie? Een analyse voor beleidsmakers en parkeerprofessionals.

Lees meer

Hoge Raad: kosten parkeersysteem mogen worden doorberekend

Lees meer

VNG roept gemeenten op om informatie over gehandicaptenparkeren duidelijker vindbaar te maken

Lees meer

Bureau de Groot Volker verlengt premium partnerschap met Vexpan

Bureau de Groot Volker verlengt premium partnerschap met Vexpan. Bestuursleden Peter Dingemans en Arnold Geytenbeek gingen namens Vexpan op ledenbezoek.

Lees meer

Rechter zet streep door parkeerboetes Den Haag

Drie mensen die bezwaar maakten tegen hun parkeerboete zijn door de rechter in hoger beroep in het gelijk gesteld, omdat gemeente Den Haag de parkeertarieven niet op de juiste wijze heeft gepubliceerd.

Lees meer

Uitreiking Q-Park Student Awards 2025

Q-Park en de Erasmus Universiteit Rotterdam organiseerden het 11e jaarlijkse Student Award en Thought Leader Event. Het thema was Perspectieven op stedelijke mobiliteit: toen, nu en morgen.

Lees meer
1 2 3 54

Op de hoogte blijven?

Wil je op de hoogte blijven van onze nieuwsberichten? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief. Of volg ons op onze sociale media.

Ja, stuur mij de nieuwsbrief