Italië legt Google boete op voor weren app Android Auto
De Italiaanse mededingingsautoriteit AGCM heeft Google een boete van 102 miljoen euro opgelegd voor het weren van een Italiaanse auto-app van zijn platform Android Auto.
Enel X JuicePass is een app die gebruikt kan worden om oplaadpunten te vinden voor elektrische auto’s. Google stond meer dan twee jaar niet toe dat JuicePass gebruikt kon worden via Android Auto, een app die de verbinding tussen je auto en je smartphone mogelijk maakt. Volgens AGCM beperkte Google zo op een “oneerlijke manier” de mogelijkheid om JuicePass te gebruiken. “Google trekt op deze manier Google Maps voor”, schrijft de autoriteit.
> Lees het volledige artikel op rtlnieuws.nl
Meer nieuws
KNVB en Revolt sluiten partnership om voetbalverenigingen te verduurzamen
KNVB en Revolt, een Nederlandse start-up gespecialiseerd in laadpalen, zijn een samenwerking aangegaan om Nederlandse voetbalverenigingen te verduurzamen.
Lees meerControleren van EV branden in parkeergarages met Fire Isolator
NXT Mobility is de Nederlandse distributeur voor de ultrasnellaad oplossingen van ADS-TEC Energy. De met een booster accu uitgevoerde ultrasnelladers maken met slechts een
Lees meerNieuwe manier slim laden gebruikt meer zonne- en windenergie en spaart CO2
Door een nieuwe manier van slim laden kunnen elektrische auto’s in Nederland meer wind- en zonnestroom benutten, is er minder stroom uit gas- en kolencentrales nodig, daalt de CO2-uitstoot.
Lees meerMinister Jetten trekt honderden miljoenen euro’s uit voor laadinfrastructuur
Minister Jetten voor Klimaat en Energie trekt honderden miljoenen euro’s uit voor de realisatie van nieuwe laadinfrastructuur voor elektrische vervoer. Dat blijkt uit het ‘Ontwerp Meerjarenprogramma Klimaatfonds 2024’.
Lees meerPilot Vandebron en NIO: 6 laadstations voor 'swappen' autobatterij
Met het gebruik van batterijwisselstations biedt NIO klanten een sneller alternatief voor laden aan. Met behulp van software van energieplatform Vandebron kan tegelijkertijd het energienetwerk worden gebalanceerd.
Lees meerVerrassende locatie Vexpan Nationaal Parkeercongres 2023
Het Vexpan Nationaal Parkeercongres vindt plaats in het 50I50 Hotel en Congrescentrum Belmont in Ede. Deze verrassende locatie van het Leger des Heils is aangedragen door eventpartner Orange Charging.
Lees meerOp de hoogte blijven?
Wil je op de hoogte blijven van onze nieuwsberichten? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief. Of volg ons op onze sociale media.