Extra functionaliteit Egis aan parkeervergunningsysteem Amsterdam

Gepubliceerd op: 06 januari 2023

Egis, parkeerdienstverlener van de gemeente Amsterdam en Diemen, heeft onlangs een extra functionaliteit toegevoegd aan bezoekersparkeren (aanmeldenparkeren.amsterdam.nl). Hierdoor kunnen bezoekers met de auto voortaan zelf hun parkeerkosten betalen.

 

Tot eind 2022 meldden vergunninghouders de bezoekers aan en af. Met de nieuwe functionaliteit kan de bezoeker nu zélf een parkeersessie met korting starten én betalen. Vooral het voorschieten en moeten terugvragen van parkeergeld, was voor veel vergunninghouders ongemakkelijk. Daarnaast is de user experience voor bezoekers verbeterd en zijn pagina’s meer responsief.

 

Als koploper in de parkeerindustrie is Egis continue op zoek naar mogelijkheden om de leefbaarheid van de stad door middel van innovaties op het gebied van informatietechnologie en data te verbeteren. Eerder ontwikkelde Egis het nieuwe Bezwaren Management Systeem, waarbij één applicatie 8 verschillende systemen verving. Met de applicatie, ontwikkeld op basis van het low code platform Mendix, worden nu alle omgevingsfoto’s, parkeerrechten, vergunningen en documentatie samengebracht binnen 1 platform. En kunnen medewerkers eenvoudig bij de benodigde informatie zodat de bezwaren aanzienlijk sneller en met een kleinere foutmarge kunnen worden behandeld.

 

Meer informatie
> Gemeente Amsterdam
> webpagina bezoekersparkeren

Tags

bezoekersparkeren parkeerdienstverlener parkeervergunningsysteem

Meer nieuws

‘Mythes over elektrische auto’s remmen transitie’

Mythes over elektrische auto’s vormen volgens 77 procent van de ondervraagde elektrische rijders de grootste belemmering voor de transitie. Dit blijkt uit een grootschalig onderzoek onder 26.000 rijders uit 30 landen.  

Lees meer

Bouw parkeergarage op Sonnebornterrein Haarlem gaat door

De gemeente Haarlem heeft de plannen voor de bouw van een parkeergarage met 284 parkeerplekken op het Sonnebornterrein in Haarlem Noord goedgekeurd.  

Lees meer

Eigenaar parkeerdek aansprakelijk voor valpartij op spekgladde parkeerlaag winkelcentrum

De Rechtbank Amsterdam heeft geoordeeld dat de eigenaar van het parkeerdek van een winkelcentrum aansprakelijk is voor het letsel dat een bezoekster opliep nadat zij uitgleed op het gladde bovenste parkeerdek.

Lees meer

Gemeente Utrecht grijpt in bij overlast parkeergarages

De gemeente Utrecht treft maatregelen tegen de aanhoudende overlast in meerdere parkeergarages. Vooral in Kop van Lombok escaleerde de situatie de afgelopen maanden: bezoekers voelden zich onveilig.

Lees meer

Mobiliteitshub ‘Copper’ in BLOSSEM Breda

Begin december is de oplevering van de mobiliteitshub Copper in de gebiedsontwikkeling BLOSSEM Breda. Deze centrale parkeer- en mobiliteitsvoorziening verrijst op de locatie van de voormalige Nibb-it fabriek.

Lees meer

Ontwikkelingen parkeerbeleid Breda

Breda vervangt de komende tijd verouderde parkeerautomaten door duurzamere exemplaren. Nu zo’n 80% van de parkeertransacties via de mobiele telefoon verloopt, zijn er minder automaten nodig.

Lees meer
1 2 3 29

Op de hoogte blijven?

Wil je op de hoogte blijven van onze nieuwsberichten? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief. Of volg ons op onze sociale media.

Ja, stuur mij de nieuwsbrief