Samenwerking Q-Park en INretail voor veilig winkelbezoek

Gepubliceerd op: 29 april 2021

INretail en Q-Park gaan samenwerken en veilig winkelen vanaf 28 april zo effectief mogelijk organiseren met extra aantrekkelijke parkeertarieven in de daluren. Dat stimuleert bezoekers gespreid te winkelen en vaker te kiezen voor de ochtenduren. De afspraak met de overheid om actief bij te dragen aan spreiding lukt met Q-Park als partner.

 

“Heel mooi dat we deze belofte nu meteen concreet kunnen invullen,” aldus Koninklijke INretail. Het gezamenlijke doel is om het winkelbezoek beter over de dag te spreiden en zo bij te dragen aan veilig winkelen.

 

De helft goedkoper

Wie vooraf op de Q-Park site reserveert via www.q-park.nl/inretail en maximaal drie uur parkeert, krijgt tot 50 procent korting op het parkeertarief. Voorwaarde is dat de bezoeker tussen 10:00 en 12:00 uur de parkeergarage binnenrijdt.

 

Effectief middel

“Via deze samenwerking maken we veilig winkelbezoek in de rustige uren extra aantrekkelijk. Spreiding van het bezoek aan de binnenstad door differentiatie in parkeertarieven is in deze tijd een heel effectief middel voor veilig winkelen,” zegt Frank van der Heide van INretail.

 

Samenwerken

“Q-Park is net als veel andere ondernemers blij met de versoepelingen. We kijken er naar uit om het winkelend publiek weer in onze garages te ontvangen,” geeft Mariëlle Velthoven van Q-Park Nederland aan. “Ondernemers in de binnenstad kunnen met deze actie hun klanten voordelig laten parkeren. Alleen door samen te werken kunnen we uit deze crisis komen”.

 

12 steden, 22 parkeergarages

De actie die loopt tot en met 30 juni en geldt voor 22 parkeergarages in twaalf steden te weten Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven, Den Bosch, Venlo, Roermond, Maastricht, Heerlen, Groningen en Dordrecht.

Tags

parkeergarage gedrag

Meer nieuws

Parkeerbeleid en het effect op de populariteit van de miniauto in Amsterdam

Amsterdam past regeling emissieloze brommobielen en miniauto's aan.

Lees meer

Intertraffic Amsterdam & EPA Parking Day 2026

Terugblik op waardevolle bijeenkomsten tijdens Intertraffic en EPA Parkingday.

Lees meer

Verplaatsings- en Bestedingsonderzoek 2025: bereikbaarheid blijft belangrijke randvoorwaarde

Begin februari zijn de resultaten gepubliceerd van het Verplaatsings- en Bestedingsonderzoek 2025. Inschrijving 2026 is gestart.

Lees meer

CROW: nieuwe Leidraad Toegankelijkheid

CROW publiceerde de Leidraad Toegankelijkheid, gericht op het toegankelijk inrichten, beheren en handhaven van de openbare ruimte en mobiliteitsvoorzieningen.

Lees meer

De menselijke maat in een veranderende parkeerwereld: een interview met Hans ten Barge

In de reeks "Markante personen in de parkeerwereld" spreken we vandaag met Hans ten Barge.

Lees meer

Van parkeerdruk naar leefruimte

Ede en Den Haag laten zien dat door parkeren te benaderen als een gedragsvraag, ruimte kan ontstaan voor leefbaarheid, woningbouw en betaalbaarheid.

Lees meer
1 2 3 55

Op de hoogte blijven?

Wil je op de hoogte blijven van onze nieuwsberichten? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief. Of volg ons op onze sociale media.

Ja, stuur mij de nieuwsbrief