Partnerschap EasyPark en Riverty nu ook in Nederland
EasyPark Group breidt de samenwerking met strategische partner Riverty, voorheen AfterPay, verder uit. Na succesvolle samenwerking in Zweden betalen Nederlandse gebruikers van de EasyPark-app voortaan met automatische incasso via Riverty voor parkeren. Riverty is sinds dit jaar ook lid van Vexpan.
Later volgen ook andere Europese landen. EasyPark volgt met deze samenwerking merken als Blokker, fonQ en WE Fashion in Nederland. Riverty heeft als doel het consumenten gemakkelijk te maken overal te kunnen betalen. De samenwerking is daarom logisch, vindt Marius Koerselman, Country Director EasyPark Nederland. “Wij zijn voortdurend bezig om de gebruiksvriendelijkheid van onze diensten te vergroten. Naast de ontwikkeling van meer functionaliteiten is het aanbod van betaalmethoden hier een belangrijk onderdeel van. Ons doel is om alle aspecten van parkeren en mobiliteit eenvoudiger te maken voor onze gebruikers. Riverty is als een van ’s werelds meest gebruikte aanbieders van innovatieve en flexibele betaaloplossingen dus een voor de hand liggende partner.”
Meer informatie
> EasyPark Group, premium partner Vexpan
> Riverty, lid van Vexpan
Meer nieuws
‘Mythes over elektrische auto’s remmen transitie’
Mythes over elektrische auto’s vormen volgens 77 procent van de ondervraagde elektrische rijders de grootste belemmering voor de transitie. Dit blijkt uit een grootschalig onderzoek onder 26.000 rijders uit 30 landen.
Lees meerBouw parkeergarage op Sonnebornterrein Haarlem gaat door
De gemeente Haarlem heeft de plannen voor de bouw van een parkeergarage met 284 parkeerplekken op het Sonnebornterrein in Haarlem Noord goedgekeurd.
Lees meerEigenaar parkeerdek aansprakelijk voor valpartij op spekgladde parkeerlaag winkelcentrum
De Rechtbank Amsterdam heeft geoordeeld dat de eigenaar van het parkeerdek van een winkelcentrum aansprakelijk is voor het letsel dat een bezoekster opliep nadat zij uitgleed op het gladde bovenste parkeerdek.
Lees meerGemeente Utrecht grijpt in bij overlast parkeergarages
De gemeente Utrecht treft maatregelen tegen de aanhoudende overlast in meerdere parkeergarages. Vooral in Kop van Lombok escaleerde de situatie de afgelopen maanden: bezoekers voelden zich onveilig.
Lees meerMobiliteitshub ‘Copper’ in BLOSSEM Breda
Begin december is de oplevering van de mobiliteitshub Copper in de gebiedsontwikkeling BLOSSEM Breda. Deze centrale parkeer- en mobiliteitsvoorziening verrijst op de locatie van de voormalige Nibb-it fabriek.
Lees meerOntwikkelingen parkeerbeleid Breda
Breda vervangt de komende tijd verouderde parkeerautomaten door duurzamere exemplaren. Nu zo’n 80% van de parkeertransacties via de mobiele telefoon verloopt, zijn er minder automaten nodig.
Lees meerOp de hoogte blijven?
Wil je op de hoogte blijven van onze nieuwsberichten? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief. Of volg ons op onze sociale media.